Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
SERWIS

Serwis hulajnóg elektrycznych

Firma 3Move zajmuje się nie tylko sprzedażą hulajnóg elektrycznych oraz niezbędnych do ich użytkowania części i akcesoriów - świadczymy także kompleksową opiekę posprzedażową. W trosce o płynność jazdy nasz profesjonalny serwis hulajnóg elektrycznych wykonuje usługi w zakresie przeglądów okresowych, regulacji i konserwacji. Przeprowadzamy również wszelkie poważne reperacje, wymiany sterowników, naprawy i wymiany opon. Dla miłośników silnych wrażeń proponujemy "podkręcenie" softu, czyli zwiększanie prędkości maksymalnych. Instalujemy lokalizatory GPS ułatwiające poruszanie się po nieznanym terenie.

Jeśli mają Państwo problem ze swoją hulajnogą elektryczną, w serwisie 3Move na pewno pomożemy go rozwiązać.

Zalety profesjonalnego serwisu hulajnóg

Nasz serwis zajmuje się gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi naprawami hulajnóg elektrycznych. Oddając swój pojazd w nasze ręce, zyskują Państwo pewność, że zajmuje się nim nie tylko profesjonalista, ale i pasjonat, który sam przemierzył wiele kilometrów na podobnym urządzeniu. Na początek przeprowadzamy bezpłatną diagnostykę. Jeśli reperacja się nie powiedzie, nie pobieramy żadnej opłaty.

Rozumiemy, że rozstanie się ze swoją hulajnogą to zawsze trudna sytuacja, dlatego staramy się maksymalnie skracać czas dokonywania naprawy. Jest to możliwe, ponieważ na miejscu posiadamy części zamienne do wielu modelów hulajnóg i nie musimy czekać na ich dostarczenie.

Cennik napraw

Oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny napraw hulajnóg elektrycznych. Choć każde zlecenie traktujemy indywidualnie, przestrzegamy poniższych zasad:

  • godzina naprawy kosztuje 50 zł;
  • pierwsza godzina jest niepodzielna, każda kolejna rozliczana co 15 minut;
  • w niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie określić całkowitego kosztu naprawy przed sprawdzeniem, co konkretnie dolega danej hulajnodze; jeśli po oględzinach czas naprawy przekroczy 1 godzinę, kontaktujemy się z właścicielem; w razie rezygnacji Klient płaci tylko za pierwszą godzinę.

Zapraszamy do korzystania z profesjonalnego serwisu hulajnóg elektrycznych. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny przed dostarczeniem urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl